Sluiten

Motel One in Antwerpen geopend

Gepubliceerd op 04 december 2024 / Geschreven door gastblogger

Motel One Antwerpen

Motel One Antwerpen, gelegen aan de Oever 10/12-14 in het hart van de stad, opende zijn deuren deze maand. Het hotel bevindt zich nabij de ingang van de Modewijk, een gebied bekend om zijn designerboetieks, fair fashion-winkels en conceptstores. Daarnaast zijn bezienswaardigheden zoals de Onze-Lieve-Vrouwekathedraal en de Grote Markt op loopafstand te bereiken. Voor gasten die met het openbaar vervoer reizen, ligt metrohalte Groenplaats op ongeveer 400 meter afstand, terwijl het Centraal Station op circa 25 minuten loopafstand ligt.

Overnachtingen in Motel One zijn momenteel te boeken vanaf € 79,- per kamer per nacht.

Interieur

Het interieur van Motel One Antwerpen is geïnspireerd op de rijke modegeschiedenis van de stad. In de lobby zijn handgeweven tapijten te vinden, ontworpen door Christoph Hefti, een voormalig student en assistent van de Belgische ontwerper Dries Van Noten. De bar heeft een klassiek ruitjespatroon, en in de ontbijtruimte zijn creatieve details verwerkt, zoals kledingstukken die lijken af te glijden van hangers.

De kamers

De 219 kamers van het hotel zijn uitgerust met comfortabele boxspringbedden met lakens van 100% Egyptisch katoen, regendouches, luxe handdoeken, vloerverwarming in de badkamer en airconditioning. Voor entertainment zijn er flatscreen-tv’s en gratis snelle WiFi beschikbaar. Het hotel maakt gebruik van groene stroom en biedt navulbare dispensers met natuurlijke zepen en douchegel zonder microplastics. ’s Ochtends kunnen gasten genieten van een ontbijt met diverse streek- en biologische producten, vergezeld van fairtrade koffie.

Openbare ruimtes

De open lounge en ontbijtruimte zijn ingericht met oog voor detail, met elementen die doen denken aan een mode-atelier. Tafelbladen hebben het uiterlijk van knopen, stoelen lijken op T-shirts en fauteuils zijn gestoffeerd met diverse stoffen en patronen. Ruimteverdelers zijn geïllustreerd met naaimachines en scharen, terwijl stofpanelen en klosjes garen als lampen dienen. Ontwerpschetsen sieren de muren en plafonds, wat bijdraagt aan de creatieve sfeer. Na het ontbijt wordt de Workbench omgevormd tot een coworkingruimte. De lounge is 24/7 geopend en biedt een uitnodigende plek om te werken, te ontspannen of te genieten van een drankje.